Képfeltöltés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum adminisztráció
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 11.Dec. 2008 15:36    Hozzászólás témája: Képfeltöltés Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdezném az adminokat, hogy a képfeltötés funkció mikor fog működni, mert jelenleg szlovák cuccok jönnek be rajta.
Raknék fel néhány retro képet pl. a brüsszeli GP-ről.
Köszi!

HT
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 12.Feb. 2009 18:56    Hozzászólás témája: Képfeltöltés Hozzászólás az előzmény idézésével

Adminkártyák,

Raktam fel képeket a brüsszeli GP-ről.

De:

Ugye létrehoztam egy új mappát GP Brüsszel néven, de az alapból tartalmazott valamilyen idegen képeket, amiket nem tudok törölni. Erre ránéznétek?

Mellesleg mekkora képeket lehet felrakni? Van tárhelylimit?
Még raknék fel többet is.

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
bf
Apprentice

HozzászólásElküldve: 13.Feb. 2009 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, szívás, de én sem tudom törölni az idegenek képeit... Pedig a tieitek elég tutik! Smile

Azért megkérdem az oldal összetákolóját, hogy mi a pálya ezzel, hátha kiderül!

üdv, Gabor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards)
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 13.Feb. 2009 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Pedig a tieitek elég tutik!

S ez még csak a kezdet lenne! Very Happy
Vissza az elejére
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 16.Feb. 2009 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így már alakul a dolog.

Most már csak a menüt kellene magyarosítani, illetve utánajárni, hogy mennyi a feltöltési limit.
Lehet, hogy le kéne butítanom a képeket? Question
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 18.Feb. 2009 00:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja igen, elfelejtettem szolni, hogy elinteztem, hogy kitakarodjanak a nem hozzatok tartozo kepek! Smile

Nem tudom van-e limit, a cseh nyelv pedig kitorolhetetlenul behalozza a site-ot. Pl. moka volt kitalalni, hogy a versenyregisztracional mit jelentenek az egyes massalhangzo-torlodot szavak.

A keplebutitas nem rossz otlet altalaban sem, a legegyszerubb modja: megnyitot paint-ben, ott ctrl+w, akkor beallitod, hogy a jelenlegi meret hany %-a legyen a kep merete, enter, ctrl+s, alt+F4 es kesz. Smile

Varom a kepeket!

Udv, Gabor
ui. Remelem lesz az is, amelyiken en is rajtavagyok! Smile
Vissza az elejére
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 18.Feb. 2009 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van olyan is! Razz

Butítani tudok, de akkor is jó lenne egy limitet tudni, hogy mennyire válogassak. Cool
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 18.Feb. 2009 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat, szerintem a limitet a tapasztalat mutatja majd meg... (Iranymutataskent: Egy kepernyemeretnel nagyobb kepet nem erdemes feltenni.)

Azert az allo kepeket lehet hogy allva lenne erdemes felrakni, mit gondolsz? Wink
Vissza az elejére
Broki
Wizard

HozzászólásElküldve: 18.Feb. 2009 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak én nem látom a hozzászólások javát?
(Pl. az egyik képnél 4 hozzászólást ír, de én csak kettőt látok...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards)
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 18.Feb. 2009 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Broki írta:

Dettó.
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 19.Feb. 2009 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Horváth Tamás írta:
Broki írta:

Dettó.

Trittó.
Vissza az elejére
Broki
Wizard

HozzászólásElküldve: 24.Ápr. 2009 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabi: Ha tudod, hogy hogy oldottad meg a főképre is kiugró Memphis-i képeket légyszí írd le! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards)
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 24.Ápr. 2009 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap én is jókora megdöbbenéssel vettem észre, hogy a brüsszeli kép helyett egy memphises került a főoldalra...

Semmit nem tettem ennek kapcsán, gondolom valami bug vagy ilyesmi lehetett. Smile
Vissza az elejére
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 17.Máj. 2009 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halló!

Rájött már valaki, hogyan lehet szerkeszteni a képgalériát? Törölnék egy két képet, és felraknám a GP Brüsszelt normálisan, több képpel, meg kisebb méretben.

HT
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum adminisztráció Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.